Hayalinizi paylaşın, gerçekleştirelim!

60 Saat Test


Satın aldığınız sisteme Benchmark testleri (cpu-gpu), Audio testi, USB giriş, çıkış ve performans testleri, Desibel testi, Termal performans testleri, Ethernet Ağ aktarım hızı testleri, Kasa içi sıcaklık akış testleri gibi 60 saat süren testler uygulanır.

I-I Değişim


Phoenix, ürettiği her sisteme 2 yıl boyunca marka garantisi verir. Bütün teknik servis adımlarını sizin yerinize Phoenix ekibi takip eder. Sisteminizi bulunduğunuz yerden alarak ar-ge ofisinde arızalı parçanın birebir değişimi ve test süreci ile 3-5 iş günü içerisinde aynı şekilde evinize ulaştırır.

Ücretsiz Bakım & Temizlik


Yılda 2 defa olmak koşulu ile bakım ve temizlik için anlaşmalı kargo yüklenicimiz tarafından evinizden alınır, ücretsiz ve sigortalı olarak bize ulaştırılır. Sisteminizin fiziksel ve yazılımsal tüm bakımları gerçekleştirildikten sonra 2 iş günü içerisinde aynı şekilde evinize teslim edilir.

Upgrade imkanı

Upgrade edilmesini talep ettiğiniz parçanız sisteminizden sökülmekte ve yenisinden fiyatı düşülerek takas gerçekleştirilmektedir.

Eskisini getir

Eski Phoenix sisteminizi piyasa şartlarına uygun biçimde elinizden alıyoruz ve talep ettiğiniz yeni Phoenix modeli ile fiyatını düşerek takas ediyoruz.

Mail, telefon, canlı destek ya da uzaktan bağlantı yolları ile 7/24 yazılım desteği sunuyoruz.